PİMAX PMX GOLD DEDEKTÖR 3 BAŞLIKLI SIFIR AYARINDA PAZARLIKSIZ İnan Dedektör 0542 522 32 61

Ürün ID85149
Teslimat koşulları1-4 gün
KDV Dahil
11.000,00
Ürün Taksitli Fiyatı (KDV Dahil)12.100,00
 

Açıklama


Anasayfa İçin Tıkla..!!!

Markalar İçin Tıkla..!!!

Sıfır Dedektörler İçin Tıkla..!!!

İkinci El Dedektörler İçin Tıkla..!!!

EVET İDDİALIYIZ ORİJİNAL VE GARANTİLİ DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA SATAN YOK!

ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI BİZİMLE YAŞAYIN! 

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR FİRMASI DEPAR DEDEKTÖR'ÜN KARADENİZ BÖLGE BAYİİ SATIŞ MAĞAZASIYIZ.

TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ İNAN DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN!

İSTER AL, İSTER SAT, İSTER TAKAS YAP!

HERKESE, HER KESEYE DEFİNE DEDEKTÖRÜ!

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI VARDIR.

PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME & TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR!

En Derin, En Stabil, En Yeni Teknoloji. Marka-model farketmeksizin, dilediğiniz dedektörü getirerek karşılaştırabilirsiniz. Biz PMX Gold’a güveniyoruz.
PMX Gold, Türkiye topraklarının mineral ve maden yapısına göre tasarlanmıştır. Bu nedenle ülkemizin her alanında, sorunsuz şekilde otomatik toprak balansı (Ground Balance) yapabilir. Mineral, maden, tuğla, kaya vb. gibi yapılardan etkilenmez. Derinlik kaybetmez ve stabil çalışır. Videoları izlemek için tıklayın.
PMX Gold’da Kullanılan Teknolojiler
Geliştirilmiş Pulse Sistem Teknolojisi (DPI)
Her türlü zeminde derinlik kaybına uğramadan, stabil olarak çalışır ve yüksek doğrulukta metal ayrım kabiliyeti sergiler.
Otomatik Toprak Balans Teknolojisi (Ground Balance)
Değişen toprak yapısından ve mineral yoğunluğundan etkilenmeden cihazın en yüksek performansta çalışmasını sağlar.
Çoklu Parazit Filtreleme Teknolojisi
PMX Gold’da bulunan 4 adet parazit filtresi tüm olumsuz sinyalleri otomatik olarak filtreler ve cihazın kararlı çalışmasını sağlar.
Üstün Metal Ayrım Teknolojisi
Yüksek hassasiyetli Double D arama başlıkları ve özel algoritmalar ile metal ayrım kabiliyeti en üst düzeye çıkarılmıştır.
Otomatik Zamanlama Seçimi Teknolojisi
Tüm toprak şartlarında ve değişen hedef ebatlarında derinliğin ve ayrım hassasiyetinin maksimum seviyede kalmasını sağlar.
Ekstra Altın Hassasiyeti
PMX Gold’un altın başta olmak üzere kıymetli metallere olan hassasiyeti çok yüksekken, demire olan duyarlılığı oldukça zayıftır.
Stabil Çalışma
Toprak Balans Sistemi, Parazit Filtreleme Teknolojisi ve kullanılan komponentlerin yüksek kalitede olması PMX Gold’un stabil çalışmasını sağlar.
Lityum-iyon Batarya
Dahili 10.000 mAh uzun ömürlü şarj edilebilir ve yüksek kaliteli batarya 10 saat kesintisiz çalışma imkanı sağlar.
Arama Başlığı Seçenekleri
Uçurtma başlık ve 11″ 14″ 18″ 22″ mono ve DD başlık seçenekleri. Ayrıca Minelab GPX serisi ve Coiltek markalı başlıklarla tam uyumludur.
Sağlam ve Hafif Gövde
Karbon ve alüminyumdan oluşan teleskopik şaft dayanıklı ve hafiftir. Uzun kullanımlarda dahi kullanıcıyı yormayacak şekilde tasarlanmıştır.
Dünyada İlk ve Tek
Uçurtma başlık ve yüksek hassasiyetli arama başlıklarının aynı cihazda kullanıldığı ilk ve tek dedektör PMX Gold.
En Derin, En Stabil, En Yeni Teknoloji
DPI Sistem Teknolojisi : Türkçe açılımı Geliştirilmiş Pulse İndüksiyon olan bu yeni teknoloji sayesinde cihaz, her türlü toprak yapısında derinlik kaybına uğramadan çalışabilir. Ayrıca yüksek doğruluk oranında metal ayrım kabiliyeti sergiler. PMX Gold adından da anlaşılacağı gibi altın metaline olan hassasiyet en yüksekken, demir hassasiyeti son derece zayıftır.
Otomatik Toprak Balans Teknolojisi : Ground Balance sistemi veya zemin balans sistemi olarak da bilinen bu teknoloji PMX Gold’u diğer dedektörlerden ayıran en büyük özelliklerden biridir. Değişen toprak yapısından ve mineral yoğunluğundan etkilenmeden cihazın en yüksek performansta çalışmasını sağlar. Yanıltıcı sinyaller vermesini engeller ve boşa kazı yaptırmaz.
Otomatik Zamanlama Seçimi Teknolojisi : Tüm toprak şartları ve değişen hedef ebatları için gereken zamanlama ayarı otomatik olarak yapılır. Bu sayede metalin cinsi, derinliği ve boyutları farketmeksizin en yüksek performans sağlanır. Manuel zamanlama seçiminin birçok eksi yönü vardır. Ancak PMX Gold’da kullanılan otomatik zamanlama teknolojisi bu sorunların tamamını ortadan kaldırmıştır. Örneğin tek para ararken grup paraya olan duyarlılığın azalması veya altın ararken gümüşe olan duyarlılığın azalması durumları tamamen ortadan kalkar.
Üstün Metal Ayrım Teknolojisi : PMX Gold’da kullanılan Double D arama başlığı ve özel algoritmalar ile cihazın metal ayrım kabiliyeti en üst düzeye çıkarılmıştır. Bu yeni teknoloji sayesinde eski sistem pulse cihazlardaki ayrım yanılmaları giderilmiştir. Öyleki gazoz kapağı gibi, cihazları en çok yanıltan çöp metallerde dahi PMX Gold yüksek ayrım başarısı sergilemektedir. Videoyu izlemek için tıklayın.
Otomatik Çoklu Parazit Filtreleme Teknolojisi : Yüksek gerilim hattı, trafo gibi faktörler dedektörlerin stabil çalışmasını engeller ve parazite neden olur. PMX Gold’da bulunan 4 adet parazit filtresi tüm olumsuz etkileri otomatik olarak filtreler ve net bir sinyal sunumu yapar. Böylece cihaz çok daha kararlı çalışır ve yüksek ayrım başarısı sergiler.
Ekstra Altın Hassasiyeti : PMX Gold adını yüksek altın hassasiyetinden almaktadır. Ustalar bu durumu “Sarıyı seven cihaz” olarak özetliyor. PMX Gold’un altın başta olmak üzere kıymetli metallere olan hassasiyeti çok yüksekken, demire olan duyarlılığı oldukça zayıftır.
Stabil Çalışma : Dedektör kullanıcılarını en çok zorlayan ve yoran konulardan biri dedektörün kararlı çalışmamasıdır. Stabil çalışmayan bir dedektör zaman, para ve güç kaybına neden olur. PMX Gold’da kullanılan şu teknolojiler cihazın kararlı çalışmasını sağlar; Otomatik Toprak Balans Sistemi, Otomatik Zamanlama Seçimi, Otomatik Çoklu Parazit Filtreleme Teknolojisi.
Lityum-iyon Batarya : Dahili 10.000 mAh uzun ömürlü şarj edilebilir pil sayesinde 10 saat kesintisiz arama yapabilirsiniz. PMX Gold’da, Japonya üretimi yüksek kalitede Lityum-iyon bataryal kullanılmaktadır.
Arama Başlığı Seçenekleri : PMX Gold tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Full pakette Uçurtma Başlık, DD Başlık ve Mono Başlık olmak üzere 3 adet arama başlığı bulunmaktadır. Uçurtma başlık grup para, metal obje gibi derindeki hedefler için, Double D ve mono arama başlıkları ise nugget, tek para gibi küçük hedeflerin tespiti için kullanılır. Ayrıca DD ve mono başlıklar ağırlığı 1 gramdan dahi az olan metallerin tespitinden, grup para, değerli metal obje gibi büyük hedeflerin tespitine kadar çok geniş bir alana hitap eder. Bu özellikleri ile PMX Gold dünyada ilk ve tektir.
Sağlam ve Hafif Gövde : Karbon ve alüminyumdan oluşan teleskopik şaft (tutma kolu) dayanıklı ve hafiftir. Uzun kullanımlarda dahi kullanıcıyı yormayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanılan Lityum-iyon batarya ile cihazın ağırlığı minimum seviyeye indirilmiştir.
Ergonomik Tasarım : PMX Gold elektronik tasarımın yanı sıra ergonomik yapısı da düşünülerek tasarlandı. Zorlu arazi şartlarında kullanım kolaylığı sağlayan birçok detay düşünüldü. Tüm bileşenler ana ünitede toplanarak harici kablo, yelek vs gibi karmaşıklıklar giderildi.
pimax dedektör iletişim
Paket İçerikleri
Temel Paket : PMX Gold ana ünite, 11″ dd başlık, teleskobik şaft, şarj ünitesi, araç şarjı, kulaklık, özel taşıma çantası, kullanma kılavuzu.
Standart Paket : PMX Gold ana ünite, 11″ mono başlık, 11″ dd başlık, teleskobik şaft, şarj ünitesi, araç şarjı, kulaklık, özel taşıma çantası, kullanma kılavuzu.
Full Paket : PMX Gold ana ünite, 150 cm çapında altıgen uçurtma başlık, 11″ mono başlık, 11″ dd başlık, teleskobik şaft, şarj ünitesi, araç şarjı, kulaklık, özel taşıma çantası, kullanma kılavuzu.
Not : Paket içeriklerinde yalnızca arama başlığı seçenekleri farklıdır. Ana ünite ve diğer tüm ekipmanlar standarttır.Yorumlar

Diğer Ebatlar

KAMPANYALI ÜRÜNLER