GOLDEN MASK DEEP HUNTER PRO 3 CİHAZ 125x125 - 180x180 UÇURTMA & 28x42CM BAŞLIKLI SIFIRDAN FARKSIZ İnan Dedektör 0542 522 32 61

Ürün ID66607
Teslimat koşulları1-4 gün
KDV Dahil
7.750,00
 

Açıklama


Anasayfa İçin Tıkla..!!!

Markalar İçin Tıkla..!!!

Sıfır Dedektörler İçin Tıkla..!!!

İkinci El Dedektörler İçin Tıkla..!!!

EVET İDDİALIYIZ ORİJİNAL VE GARANTİLİ DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA SATAN YOK!

ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI BİZİMLE YAŞAYIN! 

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR FİRMASI DEPAR DEDEKTÖR'ÜN KARADENİZ BÖLGE BAYİİ SATIŞ MAĞAZASIYIZ.

TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ İNAN DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN!

İSTER AL, İSTER SAT, İSTER TAKAS YAP!

HERKESE, HER KESEYE DEFİNE DEDEKTÖRÜ!

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI VARDIR.

PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME & TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR.

Altın Maske Derin Avcı Pro 3Deep Hunter hattından şu anki en iyi model. Tam otomatik zemin dışlama dengesi (AGEB) ile bir darbe indüksiyon (PI) metal dedektörüdür. Elektronikler, hem üstün performansa hem de kullanım kolaylığına ulaşmak için yeniden tasarlandı. Yeni bir TRASH REJECT fonksiyonu eklendi, böylece kullanıcı dedektörün neye tepki verdiğini seçebiliyor - sadece büyük hedefler veya tüm hedefler. Bu işlevle küçük çöp nesnesi ortadan kaldırılabilir ve makine yalnızca büyük nesneler üzerinde tepki verir. Deep Hunter Pro 3, basit ve sezgisel kontrollere sahiptir. Büyük gömülü büyük ve orta ölçekli metal objeleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Zemin dengesi sadece otomatik olarak ayarlanır - makine gerçek zamanlı olarak zemini takip eder, kullanıcının zemin dengesini ayarlamasına gerek yoktur. Deep Hunter'ın diğer tüm metal dedektörleri gibi, DHP3 profesyonel kullanım için güvenilir bir makinedir. Metal nesnelerin tipi iki LED ışığı ile tanımlanır - demir dışı metaller için kırmızı ve demir için yeşil. 

Golden Mask Deep Hunter sayesinde daha derinlerdeki madenleri bulmanız artık çok daha kolay! Golden Mask markasının bir başka kaliteli modeli olarak piyasaya sürülen Deep Hunter, özellikle define avcıları için tasarlandı. Hafif yapısı, analog kontrol sistemi ve derinleri algılayan pulse endüksiyon özelliğiyle hazineler elinizin altında!

Analog sistemle kolay kontrol

Golden Mask Deep Hunter cihazı, diğer Golden cihazları gibi dijital bir ekranla gelmiyor. Bunun sebebi, kullanıcılarına daha rahat bir kontrol mekanizması sunmak. Üzerindeki ayarlanabilir tuş kombinasyonları sayesinde istediğiniz madenin frekansını hemen ayarlayabilirsiniz. Zorlu arazi koşullarında bile başarılı sonuçlar sunarak, sizleri şaşırtacak olan Golden Mask Deep Hunter ile araziye hakim olmanın tam sırası!

Daha derinler ne var öğrenin!

Golden Mask Deep Hunter cihazının en büyük özelliklerinden birisi, sınıfındaki diğer cihazlara göre yüzde 20 daha fazla derinliklerdeki madenleri tespit edebilmesidir. Bu bakımdan fiyatıyla ve derinlik algısıyla şaşırtan cihaz, yüksek hassasiyetiyle işinizi kolaylaştırıyor.

Hafif tasarımı sayesinde arazi de kolay bir şekilde taşınabilir. Uzun pil ömrüyle araziyi tarayana kadar enerjiniz asla bitmez ve tarama işlemleri yarıda kesilmez.

Her arazide ve toprak türünde mükemmel başarı

Arazi tarayıcılarının istediği her özellik, Golden Mask Deep Hunter cihazında mevcut! Öyle ki cihaz muadillerinden bir adım öne geçebilmek için her türlü arazide en doğru sonuçları sunabilme yeteneğine sahip. Arazi tarayıcıları bilirler ki, toprak yapısındaki mineral ve benzeri maddeler cihazın algılama sensörlerini yanıltabilir. Ancak Golden Mask Deep Hunter için böyle bir yanılgı durumu sıfıra kadar indirilmiştir. Arazinin durumuna göre sinyal seviyesini yükselten ve en iyi sonuçları sizlere sunan cihaz, sınıfın en iyi olarak piyasada bulunuyor.

Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri

Golden Mask Deep Hunter cihazını almanız için çok para ödemenize gerek yok! En uygun fiyattan satılan ürün sayesinde araziler artık sizin. Altın, gümüş veya daha farklı madenleri bulmak için Golden Mask Deep Hunter cihazını uygun ödeme koşullarından yararlanarak, envanterinize dahil edebilirsiniz.

 

 

Golden Mask Deep Hunter Pro3 Teknik Özellikler
Marka:
Altın Maske
Model:
Derin Avcı Pro3
Teknoloji:
PI
Sıklık:
675 Hz
Zemin Dengesi:
otomatik zemin dışlama dengesi
Arama modu:
ağır çekim
Kontroller:
ses seviyesi, hassasiyet, çöp kutusu, kiriş frekansı, güçlendirme modu düğmesi, ayar düğmesi, pil kontrol düğmesi
Bobin Türü:
PI
Ağırlık (piller dahil):
125x125 cm kare bobinli 2 kg
Pil:
2600mAh NiMH şarj edilebilir batarya
Pil ömrü:
8 saat
Kablosuz kulaklık:
Yok hayır
Kulaklık jakı:
6,35 mm - 1/4 "
Garanti:
2 yılYorumlar

Diğer Ebatlar

KAMPANYALI ÜRÜNLER