MAKRO JEOSONAR 2D TEK BAŞLIKLI AZ ARAZİ GÖRMÜŞ SIFIRDAN FARKSIZ İnan Dedektör 0542 522 32 61

Ürün ID2202
Teslimat koşulları1-4 gün
KDV Dahil
2.250,00
Ürün Taksitli Fiyatı (KDV Dahil)2.475,00
 

Açıklama


Anasayfa İçin Tıkla..!!!

Markalar İçin Tıkla..!!!

Sıfır Dedektörler İçin Tıkla..!!!

İkinci El Dedektörler İçin Tıkla..!!!

EVET İDDİALIYIZ ORİJİNAL VE GARANTİLİ DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA SATAN YOK!

ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI BİZİMLE YAŞAYIN! 

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR FİRMASI DEPAR DEDEKTÖR'ÜN KARADENİZ BÖLGE BAYİİ SATIŞ MAĞAZASIYIZ.

TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ İNAN DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN!

İSTER AL, İSTER SAT, İSTER TAKAS YAP!

HERKESE, HER KESEYE DEFİNE DEDEKTÖRÜ!

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI VARDIR.

PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME & TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR.

İLAN YAYIN TARİHİ : 04/11/2019

JEOSONAR 2D DEDEKTÖR İLE İNANILMAZ DERİNLİK 

Jeosonar 2D dedektör derinlik ve ayrımı ile tüm kendi sınıfındaki dedektörlerin bir adım önüne geçmiştir. jeosonar serilerinin İlki olan Jeosonar 2d sistem dedektör bulduğu define,altın ve boşlukları geniş tft ekranına aktararak size görsel bir şölen sunar.şimdi sizde JEOSONAR 2D dedektor ayrıcalığınan faydalanmak istiyorsanız mağazalarımıza bekliyoruz.

2D GRAFİK GÖRÜNTÜSÜ

2D Grafik Görüntülü Metal ve Boşluk Tespiti

Standart olarak Genel Arama Antenine sahip Jeosonar 2D metal dedektör Sistem kullanıcıların isteğine bağlı olarak Derin Arama Anteni ile de kullanılabiliyor. dedektörde bulunan 36 x 44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda harika sonuçlara ulaşıyor. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri tespit edebilmesi sayesinde; kimsenin daha önce araştırma yapmadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetme olanağı sunuyor.JEOSONAR 2D DEDEKTOR ile benzersiz tespit ve derinlik avantajı.

AYRIM VE TESPİT İÇİN ÖZEL EKRAN GRAFİKLERİ JEOSONAR 2D DEDEKTÖRDE

JEOSONAR 2D DEDEKTÖR Kullanıcının isteğine bağlı olarak sunulan metal ayırımlı Derin Arama Anteni özellikle uzun zaman toprak altında kalmış büyük hedefler için tasarlanmıştır. 60×100 cm ebatlarında iki kişi tarafından kullanılan bu özel arama anteni ile mükemmel sonuçlara ulaşabileceksiniz. JEOSONAR 2D ‘ de Daha fazla derinlik isteyen kullanıcılarımız için üretilen bu arama anteni hedefin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilen emsalsiz derinliklerde tespit yapabilme yeteneğine sahiptir. Derin arama anteni ile yüzeydeki gazoz kapağı çivi v.b. değersiz ve küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlara ulaşabilen bir teknolojiye sahiptir. Üstün metal ayırma yeteneği Derin Arama Antenini diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük özelliktir. Jeosonar 2D dedektör Sistem metalleri altın, çelik, değerli ve değersiz olarak dört gruba ayırabilmektedir. Yan yana duran metalleri yüzde oranları ile büyük – küçük ilişkisi kurarak verebilen bu benzersiz sistem, hedef derinliğini de mükemmel bir hassasiyetle kullanıcısına görüntülü olarak sonuç ekranında raporlar. Kullanımı çok kolay ve pratik olan MAKRO Jeosonar 2D Sistem kullanıcı dostu ara yüzleri, kullanıcıya kılavuzluk eden grafik animasyonları ile daha önce eline hiç dedektör almamış kullanıcıları bile daha ilk kullanımda profesyonel bir kullanıcıya dönüştürür. Keşfetmek daha önce kimsenin göremediklerini görmektir.



Yorumlar

Diğer Ebatlar

KAMPANYALI ÜRÜNLER