ADRENALİN PULSE ID ÇİFT BAŞLIKLI BU FİYATA KAÇMAZ İnan Dedektör 0542 522 32 61

Ürün ID94496
Teslimat koşulları1-4 gün
KDV Dahil
3.100,00
Ürün Taksitli Fiyatı (KDV Dahil)3.410,00
 

Açıklama


Anasayfa İçin Tıkla..!!!

Markalar İçin Tıkla..!!!

Sıfır Dedektörler İçin Tıkla..!!!

İkinci El Dedektörler İçin Tıkla..!!!

EVET İDDİALIYIZ ORİJİNAL VE GARANTİLİ DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA SATAN YOK!

ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI BİZİMLE YAŞAYIN! 

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR FİRMASI DEPAR DEDEKTÖR'ÜN KARADENİZ BÖLGE BAYİİ SATIŞ MAĞAZASIYIZ.

TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ İNAN DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN!

İSTER AL, İSTER SAT, İSTER TAKAS YAP!

HERKESE, HER KESEYE DEFİNE DEDEKTÖRÜ!

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI VARDIR.

PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME & TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR.

İLAN YAYIN TARİHİ : 25/09/2019

Altın arama makinesi zeminin ne kadar mineralli olduğuna bakmaksızın, zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonucu sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyallerinin neden olduğu hatalar, anında fark edilebilir. Dedektörün metal tespit modu metalin cinsini ve derinliğini lcd ekranda rakamsal veri olarak belirtmektedir.

Altın arama makineleri nin boşluk arama modu ise boşluğun boyutunu lcd ekranda grafik şekil yardımı ile belirtmektedir. Pulse dedektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir. Ancak derin arama işlevi esas olarak 3 cm x 3 cm ebadından daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir. Bu nedenle derin aramalarda en iyi sonuca ulaşmak için 1 m x 1 m ya da daha büyük çerçeve başlıklar kullanılmalıdır.

Altın Arama makinesi

Adrenalin tarafından geliştirilen yeni yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır. Adrenalin define arama makineleri yalnız bir kaç kontrol düğmesi ile yeni başlayanlar, mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları için araştırma işlemini zevkli hale getirir.

Define arama makineleri kullanıcıları çoğunlukla dökülen atıklar, gök taşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar. Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Pratik kullanımı kolay anlaşılır türkçe menüsü sayesinde lcd ekran yardımı ile kullanıcısına ayrıntılı bilgi verir.

Define makinesi numaralı hedef iletkenlik sınıflandırma özelliği, define ve hazine aramaları sırasında tespiti yapılan muhtemel iletkenlik maden türü ile ilgili referans kabul edilebilecek ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler.

DEFİNE BULMA MAKİNELERİ

Metal Arama Modu

En iyi define arama makinesi çok gelişmiş ve kolay kullanıma sahiptir. Gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde derinde bulunan hedeflerin metal cinsini işlem yapmadan 0 – 99 rakamları arasında sınıflandırır. Tespit edilen metalin derinliği cm cinsinde bildirilir. Örnek : 180 cm

Boşluk Arama Modu

Adrenalin en iyi altın bulma makinesi düşük frekanslı özelliği sayesinde ilk defa açık veya kapalı olan mezar, mahsen, tünel gibi boşlukları lcd ekranda grafik şeklinde tespit etmektedir.Yorumlar

Diğer Ebatlar