DELTA PULSE 2 TEMİZ VE MUAYYER BU FİYATA KAÇMAZ İnan Dedektör 0542 522 32 61

Ürün ID93769
Teslimat koşulları1-4 gün
KDV Dahil
1.400,00
Ürün Taksitli Fiyatı (KDV Dahil)1.540,00
 

Açıklama


Anasayfa İçin Tıkla..!!!

Markalar İçin Tıkla..!!!

Sıfır Dedektörler İçin Tıkla..!!!

İkinci El Dedektörler İçin Tıkla..!!!

EVET İDDİALIYIZ ORİJİNAL VE GARANTİLİ DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA SATAN YOK!

ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI BİZİMLE YAŞAYIN! 

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR FİRMASI DEPAR DEDEKTÖR'ÜN KARADENİZ BÖLGE BAYİİ SATIŞ MAĞAZASIYIZ.

TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ İNAN DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN!

İSTER AL, İSTER SAT, İSTER TAKAS YAP!

HERKESE, HER KESEYE DEFİNE DEDEKTÖRÜ!

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI VARDIR.

PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME & TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR.

İLAN YAYIN TARİHİ : 06/08/2019

Teknik Özellikler :

1 – Ayarlar ve Kullanım: 

          Güç, kazanç, örneklemeler, eşik ve ses ayarı gibi tüm çalışma parametrelerine doğrudan müdahale ederek dedektörün tüm kontrolünü elinizde tutarsınız. Bu sayede profesyonel kullanımda her ortam için tüm müdahaleler sizde olur.

          1.1 – Otomatik ve Manuel Tune: 

                    Delta Pulse 2 otomatik ve manuel tune seçeneğini aynı anda size sunarak her ortamda dedektörün kullanımını sizin kontrolünüze bırakmaktadır. Manuel tune özelliği sayesinde dedektörünüzü çok daha hassas ayarlayarak daha yüksek derinlikler elde edebilirsiniz. Yada otomatik tune sayesinde çalışma ortamında meydana gelen mineral değişikliklerinin dedektör tarafından tune yapılmasını sağlayabilirsiniz.

          1.2 – Derinlik

                    Cihazımız tüm dünyanın bildiği Delta Pulse derinliğine sahiptir. Bir metrekare başlığı ile büyük metallerde çok yüksek derinliklerde algılama gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda 38cm lik başlığı ile orta boy ve küçük metallerde kullanılabilmektedir.

          1.3 – Ayrım Bilgileri:

                    Ayrım devresi tamamen cihazdan bağımsız çalışmaktadır. Bu nedenle ayrım yapma özelliği cihazın algılama derinğinliğini etkilememektedir. Ekranda bulunan barların arasındaki farklara bakarak ve cihazımızın sizler için bu barlara bakarak yaptığı tahmini ledlerden gözlemleyerek metal cinsi hakkında fikir edinebilirsiniz.  Altın tarzı metallerde iki bar arası fark fazladır ve cihaz tahmini olarak yeşil ve kırmızı ledi aynı anda yakmaktadır. Demir tarzı metallerde ise iki bar arası fark daha azdır ve cihazımız kırmızı ledi yakmaktadır. Aynı zamanda kırmızı led metal algılandığının uyarısıdır.

2 .Diğer Özellikler

          Ekranda bulunan pil göstergesi sayesinde akü durumunuzu güncel olarak takip edebilir, çalışmalarınızı sizi yolda bırakmayacak şekilde planlayabilirsiniz. Cihazımızın yedek akü girişi de bulunmaktadır. Bizden alacak olduğunuz yedek akünüzü cihazınızın arka tarafında bulunan yuvasına taktığınızda cihazı yedek aküden çalıştırabilir, gerektiğinde de cihazınız üzerinden yedek akünüzü şarj edebilirsiniz.Yorumlar

Diğer Ebatlar

KAMPANYALI ÜRÜNLER